Kontakt

I.L. Bryn er en klubb med stor aktivitet, under vil du finne kontakt opplysninger til de fleste av våre frivillige.

kontakt e-mail: ilbryn@yahoo.no

Daglig leder:
Joppe Nerlandsrem       Tel:993 98 360        E-post: jopetter@yahoo.no  joppe@ilbryn.net

David Andre Bruun       Tel: 916 06 084       E-post: dadb84@hotmail.com

Leder  Jan Roger Lindseth   906 54 225        E-post: jan.roger.lindseth@doosan.com

Nestleder: Lasse Farstad 415 12 944           E-post: lmfarstad@hotmail.com

Arrangementsansvarlig:
Runi Moi Helberg            92041111              E-mail runimoi@hotmail.no
Kathrine Eriksen Nyhim   97065422             E-mail kathrine.eriksen.nyheim@gmail.com

Sportslig leder:
Per Ingvar Nyheim          90159591             E-mail:peringvarny@gmail.com

Leder Anlegg Brynhallen: Terje Hagen 906 58 719 E-post: terje69@gmail.com

 

 

Dommerkoordinator:

Kioskansvarlig: Aina Årsbog 470 25 794  E-post: aina-aa@hotmail.com

Økonomiansvarlig: Jan Roger Lindseth (se info leder) og Per Ingvar Nyheim 901 59 591 peringvarny@gmail.com

Sportslig ledelse: Daglig ledere

 

 

 

 

IL Bryn
Postboks 53
6444 FARSTAD

mail ilbryn@yahoo.no     

Velkommen til IL Bryn, Frænas stolthet, sine hjemmesider.
Nettbutikkløsning fra Uni Micro Web