Styre og utvalg

Styre og utvalg

Hovedstyret 2017

rossi.jpg

Leder
Jan Roger Lindseth
906 54 225
mail: jan.roger.lindseth@doosan.com

otto

Nestleder
Lasse Magnus Farstad
415 12 944
mail:
lmfarstad@hotmail.com

Anlegg Brynhallen
Terje Hagen
906 58 719
mail: terje69@gmail.com
  

aina
Kiosk, Aina Årsbog
470 25 794
mail: aina-aa@hotmail.com


Elin Morsund arrangementsansvarlig
930 07 488
mail: emorsund@hotmail.com

peri
Per Ingvar Nyheim
901 59 591
peringvarny@gmail.com


Vara: 

Markus Inge Male
1. Markus Inge Male
412 62 890 

 

 olafarstad.jpg

2. Ola Farstad
476 70 903
mail: ola.farstad@nov.com

linelindahlen.jpg
3. Line Lindahlen
930 30 059




Daglig Leder David Andre Bruun
Leder fotball
916 06 084
mail: dadb84@hotmail.com

Ansvarlig for fotballgruppen
Ansvarlig for Fair Play og omdømmebygging-
Medlem av økonomiutvalget
Klubbens ansikt utad
Budsjettansvarlig fotball opp mot styret.
Ansvarlig kvalitetsklubb.



Daglig leder Joppe Nerlandsrem
993 98 360
mail: jopetter@yahoo.no
ilbryn@yahoo.no

 Nettansvarlig
Ansvarlig kvalitetsklubb 
Klubbens ansikt utad
Medlem av økonomiutvalg
En fot med i det meste i klubben
Skape struktur i klubben og medlemsansvarlig
 

Velkommen til IL Bryn, Frænas stolthet, sine hjemmesider.
Nettbutikkløsning fra Uni Micro Web