Klart for romjulscup i frænahallen

Klart for romjulscup i frænahallen

 Tidligere Brynspiller Stig Gjerde og jegernes yndling Kjetil Brudeset står bak Romjulscupen i Frænahallen 2012, og her stiller Frænas stolthet med 3 lag.

 Dessverre trenger vi flere spillere så om noen ønsker å stille så send en sms til Joppe på 99398360 eller på face. 3. juledag skal Bryn 1 og Bryn 2 i aksjon, og her er kamptidspunktene:
1615 Bryn 1 - Eide
1740 Malmefjorden - Bryn 1
1848 Bryn 1 - Elnesvågen 2
Når det Gjelder Bryn 2 spiller disse sine kamper:
1649 E2 - Bryn 2
1814 Bryn 2 - Pure Class
1922 Bud - Bryn 2
 Bryn 3 skal først i aksjon 4. juledag (28) klokken 1200 og møter disse lagene.
1200 Bryn 3 - Elnesvågen 1
1251 RK United - Bryn 3
1342 Bryn 3 - Cosa Nostre B
1359 Inter - Bryn 3
NB! Hvilket oppsett er dette med 2 kamper i strekk, uansett skal arrangøren ha skryt for komprimerte puljeoppsett?

Lagene så langt:
Bryn 1: Eivind Hagset, Kristoffer Hagset, Andreas Røberg Male, Didrik Solheim, Ole Martin Halås, Robert Kjørsvik, Patrick Thomassen og Fillip Solheim.

Bryn 2: Andreas Gule, Marvin Helberg, Andreas Kjersem, Haakon Heimen, Jan Moi Saxhaug, Lasse Farstad og  Oddleif Moi Hansgård, Kent Nerland, Sindre Hustad og Ronald Hustad.

Bryn 3: Joppe Nerlandsrem, Bjørn Louis Stranden, David Bruun, Lars Jørgen Jørgensen, Ola Farstad, Simon Vågen, Jørn Kjetil Aarseth og Tommy Aarseth.

Hele oppsettet:

Herrelag:

Gr1: Bryn 1, Elnesvågen 2, Eide, Malmefjorden (3. juledag)

Gr 2: E2, Bryn 2, Pure class, Bud (3. Juledag)

Gr. 3: Elnesvågen 1, Cosa Nostre B, Bryn 3, Inter, RK United (4. Juledag)

Gr. 4: Gossen, ESUK, Viscious and Delicious, Elnesvågen jr, ElnesvågenOldboys (ATK) (4. Juledag)

Damelag (3. juledag):

Gr 1: Elleville Elfrid, Frentause, Oldgirls, Elnesvågen

Gr 2: Best uten ball, Reunion, HåpeFull, Snow Crystals

3. juledag:

Kampnr

Type

Pulje

Tid

Kamper

1

Innled

J - 1

12.00

Elleville Elfrid – Frentause

2

Innled

J - 1

12.17

Oldgirls - Elnesvågen

3

Innled

J - 2

12.34

Reunion - HåpeFull

4

Innled

J - 2

12.51

Snow Crystals – Best uten ball

5

Innled

J – 1

13.08

Frentause –Oldgirls

6

Innled

J – 1

13.25

Elnesvågen – Elleville Elfrid

7

Innled

J - 2

13.42

HåpeFull – Snow Crystals

8

Innled

J - 2

13.59

Best uten ball - Reunion

9

Innled

J – 1

14.16

Oldgirls – Elleville Elfrid

10

Innled

J - 1

14.33

Elnesvågen - Frentause

11

Innled

J - 2

14.50

Snow Crystals - Reunion

12

Innled

J - 2

15.07

HåpeFull – Best uten ball

13           

Semi

 

15. 24

Vinner J1 – Toer J2

14

Semi

 

15.41

Vinner J2 – Toer J1

15

Finale

 

15.58

Vinner kamp 13 – Vinner kamp 14

16

Innled

H - 1

16.15

Bryn 1 – Eide

17

Innled

H - 1

16.32

Elnesvågen 2 - Malmefjorden

18

Innled

H - 2

16.49

 E2 – Bryn 2

19

Innled

H - 2

17.06

Pure Class - Bud

20

Innled

H - 1

17.23

Eide – Elnesvågen 2

21

Innled

H - 1

17.40

Malmefjorden – Bryn 1

22

Innled

H - 2

17.57

Bud – E2

23

Innled

H - 2

18.14

Bryn 2 – Pure Class

24

Innled

H - 2

18.31

Eide - Malmefjorden

25

Innled

H - 2

18.48

Bryn 1 – Elnesvågen 2

26

Innled

H - 2

19.05

E2 – Pure Class

27

Innled

H - 2

19.22

Bud - Bryn

4. juledag:

Kampnr

Type

Pulje

Tid

Kamper

28

Innled

H - 3

12.00

Bryn 3 – Elnesvågen 1

29

Innled

H - 3

12.17

Cosa Nostra B – RK United

30

Innled

H - 3

12.34

Elnesvågen 1 – Inter

31

Innled

H - 3

12.51

RK United – Bryn 3

32

Innled

H - 3

13.08

Elnesvågen 1 – Cosa Nostra B

33

Innled

H - 3

13.25

Inter – RK United

34

Innled

H - 3

13.42

Bryn 3 – Cosa Nostra B

35

Innled

H - 3

13.59

Inter – Bryn 3

36

Innled

H - 3

14.16

Elnesvågen 1 – RK United

37

Innled

H - 3

14.33

Cosa Nostra B - Inter

38

Innled

H - 4

14.50

Viscious and Delicious – EOI Oldboys (ATK)

39

Innled

H - 4

15.07

ESUK – Elnesvågen Jr

40

Innled

H - 4

15.24

Gossen Futsal - Viscious and Delicious

41

Innled

H - 4

15.41

EOI Oldboys (ATK) – ESUK

42

Innled

H - 4

15.58

Gossen Futsal – Elnesvågen jr

43

Innled

H - 4

16.15

Viscious and Delicious – ESUK

44

Innled

H - 4

16.32

EOI Oldboys(ATK) – Elnesvågen Jr

45

Innled

H - 4

16.49

Gossen Futsal - Esuk

46

Innled

H - 4

17.06

Elnesvågen Jr - Viscious and Delicious

47

Innled

H - 4

17.23

Gossen Futsal - Oldboys

48

Kvart

 

17.40

Vinner H1 – Toer H2

49

Kvart

 

17.57

Vinner H2 – Toer H1

50

Kvart

 

18.14

Vinner H3 – Toer H4

51

Kvart

 

18.31

Vinner H4 – Toer H2

52

Semi

 

18.48

Vinner kamp 48 –Vinner kamp 50

53

Semi

 

19.05

Vinner kamp 49 – Vinner kamp 51

54

BFinale

 

19.22

Taper kamp 52 – Taper kamp 53

55

Finale

 

19.39

Vinner kamp 52 – Vinner kamp 53

 

 

 

 

 

Bryn kalenderen

Grasrotmidler til IL Bryn

Grasrotandelen.jpg
Slik gjør du det dersom du ønsker å dele dine grasrotmidler med I.L. Bryn.

Prosjekt tilhørighet

Prosjekt tilhørighet.jpg
Kjøp MFK-sesongkort, og bidra med din støtte til I.L. Bryn.

Kamerat cup

kompis
En årlig begivenhet for Il Bryn.

IL Bryn sangen

ilbrynsangen.jpg
Hør IL Bryn sangen "Heia Bryn" på YouTube her

Når stemshesten spennje ifrå

moll3 043.JPG
Hør vår nye sang og se videoen på Youtue "Når stemshesten "
Velkommen til IL Bryn, Frænas stolthet, sine hjemmesider.
Nettbutikkløsning fra Uni Micro Web